Captain Cap Logo Black small.png

אירועים וירטואלים שנראים כמו תכנית טלוויזיה מקצועית

בימוי אירועי וידאו וירטואלים מרחוק

אירועי זום כנסים אונליין וובינרים פודקסטים מצולמים • הופעות

 

מה מקבלים?

אלמנטים גרפיים ומיתוג מותאמים

1

הוראות בימוי בזמן אמת לאוזני הדוברים

2

תכנון האירוע הווירטואלי או הפודקסט

3

הדרכה טכנית

4

שידור האירוע והקלטתו

5

כך זה נראה

גרפיקה על המסך

כותרות, שמות המשתתפים, הלוגו שלכם ואלמנטים גרפיים נוספים

מסכים מפוצלים מנוהלים

להצגת הדוברים הרלוונטיים

מסכים מפוצלים

חלוקת המסך בין הדוברים לבין הקהל

שיתוף הקהל

שאלות מהקהל והצגת פוסטים מרשתות חברתיות

מדיה

שילוב קטעי וידאו ושקפים

 

 פרויקטים אחרונים(אנגלית)

אודות קפטן הווידאו שלכם (זה אני)

במאי טלוויזיה מנוסה

ניסיון בבימוי אלפי שעות של שידורים חיים ומוקלטים בחדשות ערוץ 2 (כיום חדשות 12), ערוץ הבידור, ערוץ הכנסת ועוד​

מומחה עיצוב גרפי לשידורי טלוויזיה

ניסיון בניהול גרפיקת מסך ואריזות גרפיות בערוץ 2 (12) כמו המהדורה המרכזית, הבחירות לכנסת, הבחירות בארה"ב ותחזית מזג האוויר

מנהל מוצר עם התמחות באונליין וידאו

ניסיון בבניית מערך העברת שידורי וידאו חיים ומוקלטים באתרי אינטרנט, אפליקציות מובייל ורשתות חברתיות

 
 
 

לקוחות מספרים

בעזרת וידאו קפטן הצלחנו לשדרג את מה שהיה יכול להיות אירוע אונליין פשוט ולהביאו לכדי פורמט מרשים שעומד בסטנדרטים של שידורי טלוויזיה מקצועיים

"

מורין פישר

מנכ"לית ויצ"ו בריטניה

"

הצופים שלנו הגיבו בהתלהבות וציינו כמה הם התרשמו לטובה מהשידרוג של האירוע הווירטואלי ואיך הדבר השפיע על החווייה הכללית שלהם

"

שחר גרמבק

מנכ"ל ומייסד LGBTech

"

שאלות ותשובות

לאלו סוגי תוכניות השירות מתאים?


השירות מתאים לכל תוכניות הרשת שכוללות דיבור או הופעה בפני מצלמה, ריאיונות עם אחרים, מצגות, שילוב קטעי וידאו, תמונות ואודיו. זה כולל תוכניות אירוח, וידאו-פודקסטים, וובינרים, קטעי וידאו לימודיים ועוד. השירות מתאים גם להופעות חיות או מוקלטות שבהן האומנים מופיעים מרחוק.
האם אפשר לשדר את התוכנית שלי בשידור חי?


כן. אני יכול לשדר את התוכנית לרשתות החברתיות שלכם כמו יוטיוב, פייסבוק, טוויץ' ולאתר שלכם. אני אדאג לכל האלמנטים הטכניים.

חדש: אפשרות לשדר את התוכנית בשידור חי לזום.
איך האורחים שלי ואני מצטרפים לתוכנית?


אני אשלח לכם ולאורחים שלכם קישור. רק צריך לפתוח אותו ואתם בתוכנית. הדפדפן עשוי לבקש מכם אישור לגשת למצלמה ולמיקרופון שלכם. ברגע שתצטרפו, אתם תראו במסך את התוכנית שמוקלטת או משודרת (מה שהצופים רואים) וגם תראו את המצלמה שלכם.

לחלופין, יש אפשרות שתצטרפו יחד עם האורחים שלכם באמצעות תוכנת זום. אני בצד שלי אקבל את הווידאו ואדאג להכניסו לתוך תוכנות השידור המקצועיות שבהן אני עושה שימוש. הייתרון בתוכנת זום היא איכות הווידאו והקלות.
האם אפשר להשתמש בטלפון הנייד שלי כדי להצטרף לתוכנית?


כן. אתם והאורחים שלכים יכולים להצטרף לתוכנית באמצעות הטלפון החכם שלכם (אייפון או אנדרואיד), באמצעות מחשב הלוח (אייפד ואנדרואיד טאבלט) ובאמצעות טלפונים חכמים אחרים שיש להם מצלמה מובנית וחיבור לאינטרנט.

אני אמליץ למקם את הטלפון החכם אופקי על משטח יציב מאשר להחזיק אותו ביחד. אם כי, זה גם אפשרי.
מה היתרונות בתכניות המופקות ומבויימות מרחוק?


תוכניות המופקות ומביימות מרחוק הן קלות יותר להפקה ביחס לצילומי חוץ הדורשים ימי צילום ולאחר מכן השקעת משאבים בעריכה. בתוכניות המבויימות מרחוק, ברגע שהצילומים הסתיימו, יש קובץ וידאו מוכן לשימוש. בדרך כלל לא דרושה עריכה לאחר מכן ובאפשרותכם להעלות את הקובץ לרשתות החברתיות ולאתר שלכם במהירות.

תוכניות מבויימות מרחוק, יכולות גם להיות משודרות בשידור חי לרשתות החברתיות שלכם כמו יוטיוב, פייסבוק, טוויץ' או לאתר שלכם.
מה במאי טלוויזיה עושה ומה הכוונה בבימוי מרחוק?


בצילומי אולפן טלוויזיה מקצועיים, במאי הטלוויזיה אחראי לכל ההיבטים הטלוויזיונים של השידור: הבמאי מחליט איזו מצלמה תוצג לצופים, אילו אלמנטים גרפים ייכנסו לשידור ומה יישמעו. הבמאי אחראי גם להדריך את מנחי התוכנית, הוא משלב קטעי וידאו בזמן הנכון ועוד.

כבמאי המביים מרחוק, אני אביא את כל ההבטים המקצועיים מעולם הטלוויזיה לתחום שידורי רשת באינטרנט. אני אשלב אלמנטים טלוויזיונים כמו כתוביות על המסך, מסכים מפוצלים בין המנחה לאורחים או למופיעים שיכולים להיות בכל מקום בעולם.

בנוסף, אני אתכנן יחד איתכם את התוכנית ואנחה אתכם במהלך התוכנית (תוכנו לשמוע את ההנחיות שלי באוזן, אך צופי התוכנית לא יישמעו אותי).

השירות שלי נגיש לעסקים קטנים ובעלי מקצועות חופשיים שמעוניינים ליצור תוכן וידאו על בסיס קבוע במחיר שפוי וכך למתג את עצמם כמובילים בתחומם.
מה הציוד שאצטרך כדי ליצור את תוכנית הרשת שלי?


אתם תצטרכו מחשב שולחני או מחשב נייד עם מצלמה או טלפון חכם או מחשב לוח (טאבלט). אתם תצטרכו גם אוזניות, מיקרופון (או אוזניות עם מיקרופון) וחיבור לאינטרנט.

האורחים או המופיעים בתוכנית שלכם יצטרכו את אותו הציוד כדי להצטרף לתוכנית (מחשב עם מצלמה או טלפון חכם או טאבלט וגם חיבור אינטרנט.

אם אתם רוצים שהתוכנית שלכם תיראה מקצועית יותר, אני ממליץ להשתמש במצלמת רשת טובה יותר מאשר זאת המובנית במחשב הנייד שלכם, מיקרופון שיתחבר לכניסת ה-USB של המחשב ותאורה. אוכל להדריך אתכם בעניין.
מה אני צריך לעשות לפני התוכנית?


לפני התוכנית, אנחנו נדבר ונתכנן את התוכנית בהתאם לצרכיך שלכם. אנחנו נחליט על פורמט, נכתוב ליינאפ (סדר הדברים לשידור), נדבר על האורחים שאתם מעוניינים לראיין או המופיעים שאתם מעוניינים לארח ונקבע אילו אלמנטים ויזואלים אנחנו רוצים לשלב בתוכנית כמו כותרות, שקפים, תמונות, קליפים ועוד.

כמו כן, אני אדריך אתכם בכיוון המצלמה והמיקרופון שלכם ואתן לכם טיפים לגבי הופעה מול מצלמה.
איך הוראות הבימוי יינתנו במהלך השידור?


במהלך התוכנית, אתם תשמעו את הוראות הבימוי שלי באוזניות שלכם, אבל צופי התוכנית לא יישמעו אותן. בדרך הזאת, אוכל להדריך ולביים אתכם בהתאם ללינאפ (רשימת השידור) שתיכננו מראש.

לדוגמא, כשיגיע הזמן לסיים את הריאיון, אני אגיד לכם זאת באוזניות בלי שהצופים יישמעו זאת.
איך אקבל את התוכנית שלי לאחר הצילומים?


אני אשלח לכם קובץ מוכן לשימוש להורדה. תוכלו להעלות אותו לרשתות החברתיות ולאתר שלכם במהירות. זאת כמובן במקביל לאפשרות שהתוכנית תשודר בשידור חי.

 
 

צור קשר

איתי פיליבה

במאי אירועים וירטואלים

051-6502836

(אפשר גם בוואטסאפ)

itay@filiba.uk

  • Black LinkedIn Icon
  • Facebook
  • YouTube